![]()
De Amerikaanse bouwmarkt maakt in 2026 een K-vormig herstel doorAIA juli 2026 Consensusbouwvoorspelling(gepubliceerd op 20 juli 2026) zullen de uitgaven voor de hotelbouw naar verwachting groeien+4,6% in 2026En+5,2% in 2027— de meest positieve performer onder de traditionele commerciële sectoren. IBISWorld schat de marktomvang van de Amerikaanse hotelbouwsector op23,8 miljard dollar in 2026.
| Bouwsector | Voorspelling 2026 | Voorspelling 2027 | Hardware-signaal |
|---|---|---|---|
| Hotels | +4,6% | +5,2% | Hoog — nieuwbouw + renovaties |
| Amusement en recreatie | +7,1% | +3,0% | Matig – stadions, resorts |
| Gezondheidszorg | +2,6% | +4,4% | Hoogwaardige hardware van klinische kwaliteit |
| Institutioneel / Onderwijs | +1,2% | +0,9% | Stabiel — Graad 1 vereist |
| Traditionele kantoren | -5,1% | -4,5% | Laag — alleen renovatie |
Bron: AIA Consensus Construction Forecast Panel, 20 juli 2026
DeBouwers Hardware Fabrikanten Vereniging (BHMA)is de enige ANSI-geaccrediteerde organisatie die prestatienormen ontwikkelt voor hardware voor commerciële bouwers. ZijnANSI/BHMA A156-serieomvat meer dan 40 normen.
"Een insteekslot van klasse 1 moet bestand zijn tegen 1.000.000 cycli... Scharnieren van klasse 1 moeten 2,5 miljoen cycli openen en sluiten doorstaan."
– Tony Gambrall, BHMA-directeur Standaarden, Constructiespecificatie, mei 2025
![]()
| Criteria | Graad 1 (zwaar commercieel) | Graad 2 (licht commercieel) | Graad 3 (residentieel) |
|---|---|---|---|
| Scharniercyclustest | 2.500.000 cycli | 800.000 cycli | 500.000 cycli |
| Insteekslotcycli | 1.000.000 cycli | 800.000 cycli | 250.000 cycli |
| Zoutnevel (ASTM B117) | 96 uur | 48 uur | Niet vereist |
| Typische toepassing | Hotels, ziekenhuizen, scholen | Licht kantoor, detailhandel | Eengezinswoningen |
| Geschiktheid voor branddeuren | ✅ NFPA 80-compatibele opties | ⚠️Bekijk per product | ❌ Niet van toepassing |
Bron: ANSI/BHMA A156.1-2025; Constructiespecificatie, mei 2025
![]()
| Sollicitatie | Scharniertype | ANSI-kwaliteit | Materiaal | Standaard |
|---|---|---|---|---|
| Deur van de hotelkamer | Volledig insteekscharnier | Graad 1 | 304 SS / US26D | ANSI/BHMA A156.1 |
| Deur van de hotelbadkamer | Ziekenhuisscharnier (NRP/MSP) | Graad 1 | 304SS | ANSI/BHMA A156.1 |
| Brandwerende gangdeur | Volledig insteekgat, brandwerend | Graad 1 | Staal / RVS | NFPA 80 / A156.1 |
| Glazen douchedeur | Draaibaar douchescharnier | Graad 1 gelijkwaardig. | 304SS | ASTM A276 / ISO 9227 |
| Licht kantoor/winkel | Halfvlakscharnier | Graad 2 | Messing / RVS | ANSI/BHMA A156.1 |
| Onderdeel | Maatbereik | Glasdikte | Amerikaanse finishcode |
|---|---|---|---|
| Glasklem (U-beugel) | 38×38 tot 50×50 mm | 3/8"–1/2" (10–12 mm) | US32D / US19 (plat zwart) |
| 180° scharnier van wand tot glas | Standaard / zwaar uitgevoerd | 3/8"–1/2" | US32D / US26 (gepolijst) |
| D-vormige deurgreep | 12"–24" (300–600 mm) | Doorsteek / oppervlak | US32D / US26 / US19 |
| Onderste afdichtingsstrip | Aangepaste snit van 24"–72". | Geschikt voor 3/8"–1/2" glas | Helder/matte EPDM |
| Standaard / Code | Domein | TAKY-ondersteuning |
|---|---|---|
| ANSI/BHMA A156.1-2025 | Butts en scharnieren - cyclus, slijtage, afwerking | ✅Graad 1 & 2 producten |
| ASTM A276 | Verificatie van roestvrij staal (304/316) | ✅ MTC-certificaten verstrekt |
| ASTM B117 | Zoutsproeitest — 96 uur voor graad 1 | ✅ Testrapporten beschikbaar |
| NFPA 80 | Hardwarevereisten voor branddeuren | ✅ Brandwerende opties beschikbaar |
| ADA-normen | Toegankelijkheid — max. 5 lbf bedieningskracht | ✅ ADA-conforme opties |
| IBC/IFC | Internationale bouw-/brandvoorschriften – uitgang | ✅ Conforme scharnieropties |
| Criteria | TAKY-hardware | Amerikaans binnenlands merk | Generieke import |
|---|---|---|---|
| Fabrieksdirecte prijzen | ✅ Geen distributeurmarkeringen | ❌ 3–5 distributielagen | ⚠️ Lage prijs, onbekende kwaliteit |
| Materiaaltestcertificaat | ✅ Voorzien bij bestelling | ✅ Beschikbaar | ❌Zelden verkrijgbaar |
| OEM / aangepaste maatvoering | ✅ Volledige OEM-mogelijkheden | ⚠️Beperkt | ❌Alleen voorraadartikelen |
| Productie-ervaring | ✅ 17 jaar | ✅ Opgericht | Onbekend |
| Productgarantie | ✅ 2 jaar | ✅ 1–3 jaar | ❌ Meestal geen |
Nu de uitgaven voor de hotelbouw het sterkste groeipercentage in jaren hebben bereikt en de naleving van ANSI Grade 1 voor commerciële toepassingen niet onderhandelbaar is, begint de specificatiebeslissing met het kennen van de productiereferenties van uw leverancier.
📧 E-mail:info@takyhardware.com
💬WhatsApp:+86 138 2461 0186
🌐Website: www.takyhardware.com
🏭 Alibaba: takyhardware.en.alibaba.com
TAKY Hardware — 17 jaar uitmuntende productie | ANSI/BHMA klasse 1-documentatie beschikbaar | 2 jaar garantie | OEM & ODM | Fabrieksdirect naar de VS
![]()
De Amerikaanse bouwmarkt maakt in 2026 een K-vormig herstel doorAIA juli 2026 Consensusbouwvoorspelling(gepubliceerd op 20 juli 2026) zullen de uitgaven voor de hotelbouw naar verwachting groeien+4,6% in 2026En+5,2% in 2027— de meest positieve performer onder de traditionele commerciële sectoren. IBISWorld schat de marktomvang van de Amerikaanse hotelbouwsector op23,8 miljard dollar in 2026.
| Bouwsector | Voorspelling 2026 | Voorspelling 2027 | Hardware-signaal |
|---|---|---|---|
| Hotels | +4,6% | +5,2% | Hoog — nieuwbouw + renovaties |
| Amusement en recreatie | +7,1% | +3,0% | Matig – stadions, resorts |
| Gezondheidszorg | +2,6% | +4,4% | Hoogwaardige hardware van klinische kwaliteit |
| Institutioneel / Onderwijs | +1,2% | +0,9% | Stabiel — Graad 1 vereist |
| Traditionele kantoren | -5,1% | -4,5% | Laag — alleen renovatie |
Bron: AIA Consensus Construction Forecast Panel, 20 juli 2026
DeBouwers Hardware Fabrikanten Vereniging (BHMA)is de enige ANSI-geaccrediteerde organisatie die prestatienormen ontwikkelt voor hardware voor commerciële bouwers. ZijnANSI/BHMA A156-serieomvat meer dan 40 normen.
"Een insteekslot van klasse 1 moet bestand zijn tegen 1.000.000 cycli... Scharnieren van klasse 1 moeten 2,5 miljoen cycli openen en sluiten doorstaan."
– Tony Gambrall, BHMA-directeur Standaarden, Constructiespecificatie, mei 2025
![]()
| Criteria | Graad 1 (zwaar commercieel) | Graad 2 (licht commercieel) | Graad 3 (residentieel) |
|---|---|---|---|
| Scharniercyclustest | 2.500.000 cycli | 800.000 cycli | 500.000 cycli |
| Insteekslotcycli | 1.000.000 cycli | 800.000 cycli | 250.000 cycli |
| Zoutnevel (ASTM B117) | 96 uur | 48 uur | Niet vereist |
| Typische toepassing | Hotels, ziekenhuizen, scholen | Licht kantoor, detailhandel | Eengezinswoningen |
| Geschiktheid voor branddeuren | ✅ NFPA 80-compatibele opties | ⚠️Bekijk per product | ❌ Niet van toepassing |
Bron: ANSI/BHMA A156.1-2025; Constructiespecificatie, mei 2025
![]()
| Sollicitatie | Scharniertype | ANSI-kwaliteit | Materiaal | Standaard |
|---|---|---|---|---|
| Deur van de hotelkamer | Volledig insteekscharnier | Graad 1 | 304 SS / US26D | ANSI/BHMA A156.1 |
| Deur van de hotelbadkamer | Ziekenhuisscharnier (NRP/MSP) | Graad 1 | 304SS | ANSI/BHMA A156.1 |
| Brandwerende gangdeur | Volledig insteekgat, brandwerend | Graad 1 | Staal / RVS | NFPA 80 / A156.1 |
| Glazen douchedeur | Draaibaar douchescharnier | Graad 1 gelijkwaardig. | 304SS | ASTM A276 / ISO 9227 |
| Licht kantoor/winkel | Halfvlakscharnier | Graad 2 | Messing / RVS | ANSI/BHMA A156.1 |
| Onderdeel | Maatbereik | Glasdikte | Amerikaanse finishcode |
|---|---|---|---|
| Glasklem (U-beugel) | 38×38 tot 50×50 mm | 3/8"–1/2" (10–12 mm) | US32D / US19 (plat zwart) |
| 180° scharnier van wand tot glas | Standaard / zwaar uitgevoerd | 3/8"–1/2" | US32D / US26 (gepolijst) |
| D-vormige deurgreep | 12"–24" (300–600 mm) | Doorsteek / oppervlak | US32D / US26 / US19 |
| Onderste afdichtingsstrip | Aangepaste snit van 24"–72". | Geschikt voor 3/8"–1/2" glas | Helder/matte EPDM |
| Standaard / Code | Domein | TAKY-ondersteuning |
|---|---|---|
| ANSI/BHMA A156.1-2025 | Butts en scharnieren - cyclus, slijtage, afwerking | ✅Graad 1 & 2 producten |
| ASTM A276 | Verificatie van roestvrij staal (304/316) | ✅ MTC-certificaten verstrekt |
| ASTM B117 | Zoutsproeitest — 96 uur voor graad 1 | ✅ Testrapporten beschikbaar |
| NFPA 80 | Hardwarevereisten voor branddeuren | ✅ Brandwerende opties beschikbaar |
| ADA-normen | Toegankelijkheid — max. 5 lbf bedieningskracht | ✅ ADA-conforme opties |
| IBC/IFC | Internationale bouw-/brandvoorschriften – uitgang | ✅ Conforme scharnieropties |
| Criteria | TAKY-hardware | Amerikaans binnenlands merk | Generieke import |
|---|---|---|---|
| Fabrieksdirecte prijzen | ✅ Geen distributeurmarkeringen | ❌ 3–5 distributielagen | ⚠️ Lage prijs, onbekende kwaliteit |
| Materiaaltestcertificaat | ✅ Voorzien bij bestelling | ✅ Beschikbaar | ❌Zelden verkrijgbaar |
| OEM / aangepaste maatvoering | ✅ Volledige OEM-mogelijkheden | ⚠️Beperkt | ❌Alleen voorraadartikelen |
| Productie-ervaring | ✅ 17 jaar | ✅ Opgericht | Onbekend |
| Productgarantie | ✅ 2 jaar | ✅ 1–3 jaar | ❌ Meestal geen |
Nu de uitgaven voor de hotelbouw het sterkste groeipercentage in jaren hebben bereikt en de naleving van ANSI Grade 1 voor commerciële toepassingen niet onderhandelbaar is, begint de specificatiebeslissing met het kennen van de productiereferenties van uw leverancier.
📧 E-mail:info@takyhardware.com
💬WhatsApp:+86 138 2461 0186
🌐Website: www.takyhardware.com
🏭 Alibaba: takyhardware.en.alibaba.com
TAKY Hardware — 17 jaar uitmuntende productie | ANSI/BHMA klasse 1-documentatie beschikbaar | 2 jaar garantie | OEM & ODM | Fabrieksdirect naar de VS